O firmie
Hurtownia Armatury „SAWO” powstała w 1990 roku. Była to pierwsza firma na rynku zielonogórskim, która przejęła funkcje zaopatrzeniowe Zielonogórskiej Centrali Materiałów Budowlanych.

„SAWO” od początku swojego istnienia zajmowało się kompleksową obsługą klientów indywidualnych oraz firm państwowych i prywatnych w zakresie sieci grzewczych oraz wodno – kanalizacyjnych.

Nasza siedziba mieści się w dzielnicy przemysłowej miasta przy ulicy Osadniczej 24 w Zielonej Górze, gdzie czeka na Państwa miła i doświadczona obsługa. Osoby tu pracujące charakteryzują się ogromną wiedzą z branży techniki grzewczej i sanitarnej poparte wieloletnim doświadczeniem.

Podążając za wymogami rynku firma duży nacisk kładzie na zdobywanie certyfikatów jakości, tematyczne szkolenia i kursy. Bardzo dobrze zorganizowany system kooperacji z licznymi podwykonawcami branżowymi i specjalistycznymi pozwala realizować firmie duże i skomplikowane zadania. Wysoka jakość wykonywanych robót pozwala na ciągły rozwój firmy, zdobywania zleceń, zwiększanie zatrudnienia oraz współpracę z firmami zagranicznymi.

Dzięki stałemu dążeniu do wzrostu zadowolenia i satysfakcji klientów Hurtownia Armatury „SAWO” jest wiodącym na rynku regionalnym dostawcą armatury sieci domowej i przemysłowej oraz systemów grzewczych.
ZAPISZ SIE DO NEWSLETTERA!
PRODUCENCI

In order to view this object you need Flash Player 9+ support!

Get Adobe Flash player